Ako to funguje?

Jednoducho!                                              online jedalnicek na mieru                                                                                                    

Ako prebieha zhotovenie Jedálnička na mieru?

  • Spojte sa so mnou prostredníctvom kontaktného formulára
  • Budú Vám zaslané bližšie informácie a 2 dotazníky, ktoré vyplnené pošlete späť
  • Po analýze sa s Vami skontaktujem prostredníctvom e-mailu
  • Zostavím stravovací plán na mieru s ohľadom na Váš cieľ
  • Zaslanie jedálnička, tipy a rady k jeho dodržiavaniu
  • Poradenstvo zadarmo počas celej doby spolupráce

PREČO si vybrať spoluprácu so mnou?

Vytvorím Vám jedálniček podľa Vašich potrieb. Zohľadním to, kým ste, ako žijete, aké potraviny máte radi. Podrobné informácie o Vašom životnom štýle, doterajších stravovacích návykoch, športových aktivitách, prípadne iných obmedzeniach sú základom pre vytvorenie individuálneho stravovacieho plánu pre Vás.

Nepoužívam žiadne náhrady stravy. Jedálniček je zostavený bez podporných prípravkov. Tabletky ani prášky nefungujú. Vždy funguje mierny kalorický deficit, pestrá strava, pitný režim a telesná aktivita. Jediná cesta ako schudnúť a hmotnosť si aj udržať.

Prihliadam na dostatočný energetický príjem živín, vitamínov a vlákniny.  Ukážem vám, že lepšie sa stravovať znamená aj chutné jedlo. Priložené recepty sú jednoduché, z bežne dostupných potravín a nenáročné na čas prípravy.

Vysvetlím Vám, čo a kedy treba konzumovať, aby ste dosiahli svoj cieľ. Aké potraviny spolu kombinovať, ktoré radšej vynechať. Poradím Vám spôsob ako si môžete pochutnať na obľúbenej potravine alebo tradičnom slovenskom jedle.

Pomôžem Vám zvládnuť neočakávané situácie. Určite nastanú chvíle, keď budete musieť v dodržiavaní jedálnička improvizovať. Oslava, služobná cesta, alebo iná udalosť. Jedlo pri dodržiavaní jedálnička netreba vážiť. Mierky budú šálky, hrste, lyžice a podobne.

Spolu to zvládneme. Zmeny budeme robiť postupne, aby ste zotrvali v začatej zmene a dosiahli svoj cieľ. Budete si všímať všetky zmeny na sebe, každý týždeň spolu zhodnotíme.

Čoskoro si budete vedieť zostaviť svoj vlastný jedálniček bez váženia potravín, zo surovín, ktoré máte doma. Osvojíte si zásady správneho stravovania, ktoré Vás budú udržiavať vo forme po celý život.

                                                                                                             Kontaktujte ma