Výživový poradca Galanta

Kto som? Nina Kováčová, výživový poradca. Pomôžem Vám zdravšie sa stravovať. Získajte  štíhlejšiu a zdravšiu verziu seba samého.

O zdravú výživu som sa začala zaujímať v roku 2013. Neustále sa vzdelávam a napredujem v oblasti zdravého stravovania. Preto som sa rozhodla pre rekvalifikáciu ako Výživový poradca. Pracovala som 3 roky ako Dietologička vo výživovej poradni. 

Mám certifikát z oblasti fyziológie výživy, princípu metabolizmu živín, problematiky obezity a chudnutia, naberaní na hmotnosti a metodike zostavovania stravovacieho plánu na mieru. Svoje vedomosti by som chcela odovzdávať ďalej a pomôcť Vám v chudnutí, priberaní na váhe, zlepšení zdravotného stavu, alebo úprave stravovacích návykov.

Strava a pohyb sú kľúčom k vysnívanej postave, poradím Vám ako sa k nej dopracovať čo najrýchlejšie. Pomôžem s jedálničkom na mieru aj športovcom. Som certifikovaný Tréner vo Fitness I. kvalifikačného stupňa. 

Pri tvorbe jedálničkov postupne zaraďujem zdravé potraviny, aby ste sa nevrátili k starému životnému štýlu a zotrvali v začatej zmene. Chcete sa cítiť inak, vyzerať inak, musíte zmeniť to, čo robíte teraz. Zdravšie sa stravovať, alebo schudnúť, neznamená, že si nikdy nemôžete dopriať nič, na čo máte chuť.

Jednoducho musíte nájsť ten správny pomer medzi nezdravým a zdravým jedlom. Mne sa osvedčilo 80% zdravej stravy a 20% tej menej nutrične hodnotnej. Dôležitá je pestrosť, striedmosť a vyváženosť na tanieri. 

Keď sme zdraví a fit, vek je len číslo. Záleží len na Vás, ako budete vyzerať a ako sa budete cítiť. Nie ste v tom sami, budem tu pre Vás, keď budete potrebovať radu, povzbudenie, alebo vytrvať v začatej zmene. 

winstitutinform osobny trener kurz

 


Titulná fotka a fotografie na podstránke „O mne“ by  Zdenka Šimeková