Opäť šikovné klientky

Ninka, chcem sa Ti v prvom rade veľmi poďakovať za spoluprácu. Tvoje zostavenie jedálnička mi neuveriteľne pomohlo nakopnúť moje telo. Ani raz za celú dobu, keď som sa opakovane, pokúšala schudnúť, mi to nešlo tak jednoducho a „bezbolestne“ ako práve s Tvojou pomocou. Ani jeden krát počas tých dvoch mesiacov som nemala krízu, či potrebu zjesť niečo iné ako čo som mala uvedené v jedálničku. S oveľa väčšou chuťou a ľahkosťou mi išlo aj cvičenie.

Keď som videla ako mi miznú kilá a formuje sa mi telo, nemusela som sa do cvičenia vôbec nútiť. Netvrdím, že neboli dni, keď sa mi nechcelo, a ani som úplne každý deň necvičila, ale ten jeden deň voľna som si užila a o to lepšie sa mi cvičilo na druhý deň. No a čo je úplne super sú pochvaly od ľudí. Neskutočne dobre sa to počúva ?

Ja ešte nie som so sebou úplne spokojná, viem, že budem makať, aby som ešte viac spevnila niektoré partie, najviac asi brucho, ale viem, že to pôjde,aj keď nie úplne rýchlo , ale dobrý základ v stravovaní mám a už to treba len doladiť cvičením. 

Som rada, že som narazila práve na Teba pri tom množstve výživových poradcov, ktorých je na internete kopa.

Nič sa nedeje náhodou a celý tento rok bol pre mňa, čo sa týka zmeny životného štýlu, zlomový. Od januára som poctivo cvičila 5tibeťanov, začali sme s mužom turistikovať a našla som Teba. A výsledok je úžasný.

Maťka P. 41 rokov – 6,2 kg /2 mesiace

Ninka, patrí ti jedno veľké ĎAKUJEM. 🙂 Konečne mám vytúženú hmotnosť. Viem, že číslo na váhe nie je dôležité, ale pre mňa je 65kg splnený sen. Jednoduché a chutné recepty. Chudnutie som si užívala, určite ťa budem odporúčať ďalej. Si úžasná, ĎAKUJEM.

Sisa H. 27 rokov – 6 kg/2 mesiace

Nina, ďakujem za podporu a skvelý jedálniček. Za tri mesiace som sa o stravovaní naučila to čo som sa nenaučila za niekoľko rokov. Skúšala som rôzne diéty, ale nič som nevydržala dodržiavať dlhšie ako týždeň. Ďakujem za skvelý, profesionálny prístup.

Tatiana S. 36 rokov – 8,6 kg / za 3 mesiace