Spokojné žienky, krásne výsledky.

Pracujem z domu a počas pandémie som pribrala 18 kg, nevedela som si poradiť s chudnutím. Na internete som našla Ninku. Medzi toľkými výživovými poradcami som si nevedela vybrať. Teraz viem, že som si vybrala dobre. Kilá išli rýchlo dole. Viem ako sa stravovať, keď sa málo hýbem. Varím si jednoduché jedlá, z ktorých som sýta. Vyhradím čas na jedlo a nejem pri práci. Funguje to. Vďaka tebe som začala uvažovať o tom čo jem. Viem, že to nerobím iba pre postavu, ale aj zdravie. Mám viac energie a som pripravená schudnúť viac ako som si predsavzala. Ninka, ďakujem za skvelé a profesionálne poradenstvo. Ideme ďalej.

Júlia O. 31 rokov 4 mesiace/ – 14 kg

Jedálniček na mieru bol pre mňa ťažký na dodržiavanie, som veľmi nedisciplinovaná a nechcelo sa mi ani variť. Nina mi vybrala stravu z jedálneho lístka v práci. Mala nekonečnú trpezlivosť. Doma som si pripravovala iba rýchlu večeru ako vajíčka, ktoré milujem. Nedodržiavala som úplne všetko, ale aj tak som schudla, ide to pomalšie, pre mňa úspech.

Anka H. 56 rokov, 2 mesiace/ 3,9 kg

Ninku môžem iba odporúčať. Všetko vysvetlí, poradí vo výbere jedla, keď som nestíhala variť. Naučila ma ako prežiť sviatky bez príbytku na váhe. Podarilo sa mi to prvý krát. Ďakujem. Recepty sú rýchle a chutné. Presvedčila ma, že treba jesť viac, hoci som tomu neverila, po dvoch mesiacoch mám dole 8,3 kg. Nikdy som nehladovala a nemusela jesť to, čo mi nechutí. Cítim sa fantasticky a idem ďalej sama podľa inštrukcií. Želám ti veľa spokojných klientov a rodinnú pohodu.

Zuzana A. 29 rokov, 2 mesiace/ -8,3 kg

Ahoj, Ninka, chcem sa ti pochváliť. Je posledný deň 1.mesiaca, tak som sa merala. Dole -2,2 kg a -2 cm v obvodoch. Predtým ma často bolieval žalúdok a teraz iba raz, ja som veľmi spokojná. 🙂 Každopádne, určite pôjdeme spolu do ďalšieho mesiaca.

Maťka R. 1. 43 rokov, mesiac/-2,2 kg

Teším sa so svojimi klientmi, opäť krásne výsledky.