Teším sa so svojimi klientmi, opäť krásne výsledky.

Jedálniček na mieru, ktorý s radosťou dodržiavali a dosiahli krásne výsledky. Ďakujem za krásne slová a Gratulujem!

Šikovní klienti a ich parádne výsledky!

Ninus, dakujem za dobre rady, skvely jedalnicek a nakopnutie k dalsiemu chudnutiu. Recepty su uzasne, jvdnoduche a chutne. Milujem tvoje tortily a kase. Chudnutie bez hladu. Citim sa fantasticky, dostavam pochvaly od kamaratov a velmi dobre sa to pocuva. 🙂 Do leta schudnem ešte 4 kg a poslem ti foto. Dakujem ti a vsetkým odporúcam tvoje sluzby. 🙂

Katka 36 rokov, – 6,6 kg / 2 mesiace

Milá Ninka, som veľmi rada, že som si ťa vygooglila. 🙂 Medzi toľkými výživovými poradcami som si nevedela vybrať. Našťastie som si vybrala perfektne. Patrí ti moja vďaka za to, že som o takmer o 11kg ľahšia. Konečne si môžem obliecť moje obľúbené šaty. Neverila som, že si ich ešte raz v živote oblečiem. Ďakujem, že si ma naučila ako sa stravovať. Ani raz som nemala pocit, že to nezvládnem. Už žiadne hladovanie. Ďakujem, ďakujem, ďakujem.

Anka N. 31 rokov, – 10,5 kg/3 mesiace

Jedálniček, komunikácia, spolupráca TOP, odporúčam ťa všetkým, ktorí chcú chudnúť bez stresu a pritom jesť. Viem čo robiť, ďalej pokračujem sám. Dík za všetko.

Matej K. 26 rokov, – 7,5 kg/ 2 mesiace

Si úžasný človek Ninka, jedálničky boli úžasné. Sem tam som si išla to svoje, ale napriek tomu som chudla. S výsledkom som veľmi spokojná. Ďakujem za podporu a neustále vysvetľovanie. Máš neskutočnú trpezlivosť a vieš čo robíš. Všetko čo si mi povedala sa potvrdilo. Rýchly výsledok nie je cesta. Zobrala som si tvoje rady k srdcu. Cítim sa lepšie a aj môj muž si konečne všimol zmenu. Ďakujem, že si. Všetkým ľuďom ťa vrelo odporúčam. Dúfam, že to budú tvoji budúci klienti.

Broňa 44 rokov, – 13,4 kg/ 4 mesiace

Ninka v prvom rade poďakovanie za ,,nakopnutie, po dlhsej dobe som zacala robit nieco pre seba – pravidelna upravena strava a pohyb. Uz po dvoch tyzdnoch bola zmena viditelna. A ako sa citim? Jendym slovom – skvele. Okrem toho ( co ma tesi najviac ) ze kg a cm idu dole tak mam viac energie, zivsiu plet , priznavam aj ze som menej nervozna 🙂

Martina 45 rokov -4,3 kg/1 mesiac

Perfektný prístup, jednoduchý jedálniček, obed menu v práci, spokojnosť. 10 z 10. Ďakujem ti za všetko. Pokračujem sama podľa rád a manuálu. Určite sa ti ešte ozvem.

Sofia 24 rokov, – 3,7 kg/1 mesiac